Nowy rok, a wraz z nim nowe postanowienia?

Nowy rok, a wraz z nim nowe postanowienia?
Nowy rok najczęściej kojarzy się z postanowieniami, które mają pomóc nam w osiągnięciu tego, czego pragniemy. Ale pamiętaj! Lepiej robić coś sukcesywnie, małymi kroczkami, a nie od razu rzucać się na maksimum swoich możliwości! 


Jeżeli jesteś miłośnikiem słodkości, nie odstawiaj wszystkiego od razu. Na samym początku zastosuj po prostu zamienniki cukru. Dzięki temu nie będziesz musiał rezygnować ze smaku słodkiego. Produkty zawierające przetworzony cukier mogą być wymienione na te, które posiadają słodziki w postaci suszonych owoców, ksylitolu, erytrolu, itp. Możliwości jest dużo. Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy lub stacjonarny i zobacz jak możesz zastąpić cukier w diecie. 


Jeżeli borykasz się z różnymi dolegliwościami i w nowym roku chcesz skupić się przede wszystkim na zadbaniu o swoje zdrowie to dobrze trafiłeś! W Orkiszowych Polach mamy dla ciebie 2 możliwości:

  1. W naszym kompleksie znajdziesz wiele wykwalifikowanych terapeutów, którzy zrobią wszystko, aby wesprzeć Twoje zdrowie i wyeliminować dolegliwości, z którymi się borykasz. W naszym zespole mamy dietetyków TCM, akupunktórzystów, naturoterapeutów, refleksologa, osobę zajmującą się badaniami przy pomocy biorezonansu, osteopatę, a także specjalistę Ajuwerdy. 
  2.  Pamiętaj jednak, że nikt nie zadba tak o Twoje zdrowie jak Ty sam! Dlatego warto, abyś zgłębiał wiedzę na temat tego jak pracuje Twój organizm oraz co robić, aby wspierać go w okresach chorobowych. Koniecznie odwiedź naszą Szkołę Naturalnego Odżywiania i Terapii i znajdź kurs, który będzie przeznaczony dla Ciebie.  

Pamiętaj, że najlepszą częścią osiągnięcia sukcesu jest proces, który Cię do niego doprowadził!
Mamy nadzieję, że wraz z nami będziesz mógł zrealizować wszystkie zdrwotne noworoczne założenia <3