ROK 2019 – rok otwartości umysłu i ciała.

Witamy Was w 2019 roku! W Chinach rok ten nazwany jest rokiem Świni (dzika). Jako że jest to ostatni z chińskich znaków zodiaku, symbolizuje doprowadzanie rzeczy do końca. Sprzyja otwartości umysłu i duszy. Właśnie tego życzymy Wam w 2019 roku, aby słuchać swojego ciała i wybierać to, co najbardziej do nas pasuje – bez wahania i strachu. Jeśli będziemy mądrzy, zostaniemy nagrodzeni w przyszłości, być może uda nam się spełnić marzenia, być może zyskamy lepsze zdrowie, nowych przyjaciół....

Możecie być pewni, że w drodze do zdrowia możecie na nas liczyć. Zapraszamy Was serdecznie do oglądania naszego VLOGA. To naprawdę solidna dawka wiedzy i praktyki ujęta w kilka minut. Zajrzyj na nasz kanał YT  aby się przekonać

 

Kolejną formą wspierania Cię w zdrowiu, bez wychodzenia z domowych pieleszy są WEBINARY - zawsze ciekawe i o aktualnej tematyce.

www.szkola.orkiszowepola.pl

Jak wiadomo zimą pogoda raczej nie rozpieszcza, zatem musimy zadbać o siebie, aby nie podłapać żadnego przeziębienia i mieć dobre samopoczucie w te ponure dni. W tym przypadku niezwykle pomocna jest witamina D3!

Jest to witamina, która wspomaga działanie układu odpornościowego, pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, wspomaga utrzymanie zdrowych kości, mięśni i zębów oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Teoretycznie powinniśmy bez problemu syntetyzować jej odpowiednią porcję w skórze podczas ekspozycji na słońce. Niestety w naszej szerokości geograficznej mamy na to nie więcej niż 2-3 miesiące. Ponadto nasz styl życia, skupiony głównie na przebywaniu w pomieszczeniach, stosowanie kremów z filtrami powoduje, iż nawet latem mamy niedobory tej witaminy. Wszyscy pewnie słyszeli, że należy przyjmować witaminę D3 połączeniu z K2, a czy wiecie, że magnez jest też istotnym sprzymierzeńcem witaminy D3? Trzy główne enzymy odpowiedzialne za aktywację, przechowywanie i transportowanie witaminy D w ciele są ściśle zależne od magnezu. Co więcej, udowodniono również, że duża zawartość magnezu we krwi poprawia działanie witaminy D3, więc działa to obustronnie. KLIKNIJ i dowiedz się WIĘCEJ.

Wielkimi krokami zbliża się święto, które bardzo lubię – Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o Nich w tym dniu. Dzięki nam oni czują się potrzebni i kochani. W naszych sklepach możesz już znaleźć pomysły na prezenty. Mogą to być wspominane wcześniej suplementy, ale także coś smacznego lub pięknie wyglądające i rewelacyjnie smakujące herbaty.

Podziękuj Dziadkom za poświęcony czas i ogrom uczuć idealnym podarkiem!