Rozpogodzenie.

Witamy serdecznie,

długo oczekiwane rozpogodzenie. Słońce na niebie, krótkie spodenki, sukienki, spódnice znowu zawitały w mieście. Od razu chce się żyć. Przyjemniej się wychodzi z domu, bo już nie liczy się tylko cel, ale cała droga, którą przemierzamy alejkami wśród drzew, deptakami między ludźmi, czy też po prostu chodnikiem w naszej cudownej codzienności ubranej w szczekanie psa, śmiech dzieci, rozmowy na przystanku.

Wakacje to okres wielu działań, czy to wyjazdów w nieznane, bądź bardziej znane, czy też czasu spędzonego w mieście, które oferuje wiele ciekawych atrakcji dla małych i tych większych. Do tego większość z nich jest bezpłatna albo naprawdę w korzystnej cenie. Dlatego nie martwcie się jeżeli Wasze wymarzone wakacje już za Wami, bo to dopiero początek dobrej, letniej zabawy.

W Orkiszowych Polach również możecie skorzystać z szeregu propozycji takich jak darmowe wykłady z najlepszymi specjalistami, bezpłatne konsultacje dietetyczne, odrobina ruchu podczas zajęć QiGong lub Nordic Walking, środowe śniadania za 10 złotych, czy też zniżki na zabiegi u naszych terapeutów.

Nic, tylko korzystać. Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól