Kochające serce zawsze jest młode!

Tydzień zaczynamy od dwóch ważnych świąt: Dnia Babci i Dnia Dziadka. Starsze pokolenia w niektórych kulturach Wschodu obdarzani są szczególnym poważaniem. Tak zwana „nabożność synowska”, czyli wielki szacunek i posłuszeństwo wobec przodków i krewnych, jest w Chinach, Korei czy Japonii jedną z najważniejszych cnót, a zarazem fundamentem modelu relacji rodzinnych. To oni przekazują podstawowe wartości rodzinne, a także tradycje charakterystyczne dla każdego domu.

A czy domowa kuchnia nie kojarzy się nam ewidentnie z obiadem u Babci? Pamiętaj, że wszelkie dobre przepisy przechodzą z pokolenia na pokolenie, wiedza na temat zdrowego żywienia powstawała wiele lat temu, pewnie u niejednej babci w kuchni. U nas, w Orkiszowych Polach bardzo o tę wiedzę dbamy, pielęgnujemy ją i dalej szerzymy w świat, choćby w postaci webinarów, na które serdecznie zapraszamy.

Wielu z nas ma obraz dziadków jako sędziwych staruszków z siwą czupryną, ale nie zawsze jest to zgodne z oryginałem:) Coraz więcej Babć wygląda oszałamiająco, coraz więcej dziadków jest pełnych wigoru. Dzieje się to za sprawą ogromnej wiedzy na temat zdrowia i świadomego życia, jaka obecnie jest wokół nas. Trzeba z niej tylko mądrze korzystać, nawet już dziś!

Jeśli chcesz poznać tajemnice jak żyć długo zapraszamy na nasz Webinar

Drodzy Dziadkowie, kochane Babcie życzymy Wam zdrowia, pogody ducha oraz niegasnącej ciekawości otaczającego Was świata i pamiętajcie: kochające serce zawsze jest młode!

A my wszyscy pamiętajmy o naszych wspaniałych Babciach i Dziadkach. Może Dziadek chętnie usiądzie w fotelu z zaparzoną herbatą, którą od Was dostanie. Do kupienia tutaj:

Babcia zapewne ucieszy się, że wnuczka upiecze dla niej wspaniałe ciasto z cynamonem i opowie przy kawie co u niej słychać. Idealny przepis tylko u nas

A jeśli chcecie więcej podpowiedzi jak uradować babcię i dziadka - nie tylko w ich święto - zapraszamy do naszego sklepu, tam na pewno znajdziesz wiele inspiracji!