Myśl odleciała z wiatrem.

Witamy serdecznie,

Dzisiaj żadnych mądrych myśli ani cennych uwag – pustka w głowie, może przez ten wiatr. Też tak macie czasem? Co z tym robić? Z jednej strony wiatr to niepokój, to krążąca w nas choroba, ale wiatr też może porwać to przemiany i działania… może… póki co wieje i wywiewa, może przywieje nam lato, rozwieje chmury na sercu.

Więc dzisiaj konkretnie jak na newsletter przystało.

Sklepy przypominają, że trwa promocja na produkty przydatne w oczyszczaniu wątroby: proponujemy 10% rabatu na sok z pokrzywy 100%, który doda nam witalności i odmłodzi nasze ciało zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz i taki sam rabat na książki : "Skuteczna kuracja oczyszczająca", "Dieta oczyszczająca wątrobę" , "Jaglany detox".

W środę 18 maja comiesięczna możliwość dokonania zakupów z 5% rabatem na wszystko dla wszystkich. Zapraszamy zarówno do sklepów stacjonarnych jak i do sklepu internetowego. Na naszym profilu facebookowym przybliżamy wiele produktów oczyszczających i wspomagających ten proces. Zaglądajcie lajkujcie wtedy będziemy wiedzieć czy ktoś nas jeszcze słucha i ogląda ;).

Trochę już myślimy o lecie, trochę o wakacjach, ale póki co mamy jeszcze parę propozycji wydarzeń, które powinniście rozważyć, a najlepiej wziąć w nich udział!

Seminarium z prof. Campbellem coraz bliżej i tu mamy dla naszych klientów niespodziankę: kupując dwa bilety drugi będzie gratis. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu - nie będzie to promocja żadnej z książek profesora lecz podzielenie się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą . Orkiszowe Pola biorą udział w wydarzeniu. Będzie można tam z nami porozmawiać, skorzystać z krótkiej porady dietetyka, wykonać badanie żywej kropli krwi lub kupić produkty, które zawsze polecamy.

W najbliższą sobotę warsztat o żywieniu dzieci – jak bilansować dietę najmłodszych – zapraszamy wszystkie zatroskane mamy, a my te troski rozwiejemy. 23 maja zapraszamy na niecodzienny wykład w Orkiszowych Polach – zapraszamy wszystkich, którzy chcą aby ich praca i rozwój przebiegał harmonijnie. Dowiecie się, jak odkryć swój naturalny potencjał, źródło Twojej wewnętrznej siły i motywacji. 24 maja proponujemy wykład Magdaleny Lubiewskiej: Żywienie wspierające profilaktykę i leczenie w chorobach nowotworowych. Temat być może ciężki, ale dotyczy nas wszystkich zwłaszcza jeżeli chodzi o profilaktykę.

28 maja rozpoczynamy kurs ziołolecznictwa, który łączy dwa światy wschodu i zachodu – czyli zioła wg. Jeremiego Rossa, a prowadzi Roman Szymula czyli Szkoła TOMO z Trójmiasta.

Dla kibiców bloga Gotuj z Orkiszowymi mamy nowy przepis na: hummus bazyliowo – czosnkowy. Wielce aromatyczny.

Może jak przestanie wiać to zostaną myśli w głowie, a wtedy za tydzień…

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól

Ps. Czy pamiętacie, że w przyszły tygodniu Dzień Matki? Myślcie o nim…